Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eike Ülevainu soololavastus SAALis

07.02.2007 18:35

7.veebruaril esietendub Kanuti Gildi SAALis Eike Ülevainu soololavastus "Välurebane".

Uus lavastus mõtiskleb  üksiolemisest ja sõprusest. Visuaalselt kaasatõmbav "Välurebane" julgustab unistama ja mitte keelama enesele häid asju, isegi kui need esmapilgul kättesaamatuna  tunduvad.

Välurebane (Vulpes bucephalus) on üpris vähelevinud loom. Ta on ettevaatlik ja oskab hästi põgeneda. Teda ei saa puuris pidada, ent on hõlpsasti kodustatav. Jättes talle teatud vabaduse, võib loom heatahtliku vigurvändana osutuda truuks kaaslaseks.

Eike Ülevain on lõpetanud TLÜ koreograafia eriala ning töötanud aastaid Nukuteatri Noortestuudios. 2004. aastal Robert Annusega loodud tantsulavastus "Jätku tuleb veel kõvasti, et lage pole ees" osutus edukaks koostööks. Samuti on Eike olnud aktiivne tantsufilmide loomisel ning osalenud ZUGA ühendatud tantsijate lavastuses.

Robert Annus on ka uue lavastuse dramaturgiks ning muusika autoriks. Lisaks on loomisgrupis kunstnik Rele Liiv ning videokunstnik Martin Sookael.
"Välurebase" etendused toimuvad 7., 8., 13. ja 14. veebruaril algusega kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis. Teisipäeval, 13. veebruaril järgneb etendusele vestlus Eike Ülevainu ja Robert Annusega.

Piletid saadaval piletimüügikohtades ning pool tundi enne algust kohapeal.

Lisainfo:
Eike Ülevain
5201240

Priit Raud
5010419
(Kanuti Gildi SAAL)
www.saal.ee
[email protected]