Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit tähistab viiendat sünnipäeva

19.03.2019 17:08

Von Glehni Teater
Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit (EVPL) on saanud viie aastaseks ja tähistab neljapäeval, 21. märtsil 2019 oma esimest suuremat sünnipäeva Nõmmel värskelt renoveeritud Von Glehni Teatris. Tutvutakse teatrimajaga ning toimub vestlusring kultuuriminister Indrek Saarega.

2013. aasta lõpus loodud liit koondab Eesti väike- ja projektiteatreid, kelle looming on andnud märkimisväärse panuse Eesti kultuuriruumi avardamiseks ja rikastamiseks. Liidu tegevuse peamisteks eesmärkideks on Eestis tegutsevate väike- ja projektiteatrite ühendamine, liikmeskonna huvide esindamine ja kaitse ning etenduskunstide valdkonna igakülgne arendamine.

Liit asutati kaheksa teatri poolt. Praeguseks on liikmesteatreid kolmteist: SA Vaba Lava, MTÜ Ühendus R.A.A.A.M., MTÜ Banaanikala Projektiteater, SA FINE 5 Tantsuteater, MTÜ Teoteater, MTÜ  Loominguline Ühendus Oma Lava, MTÜ Arena/Eesti Improteater, MTÜ Tartu Üliõpilasteater, MTÜ Miksteater, MTÜ Tallinna Tantsuteater, MTÜ Von Glehni Teater, MTÜ Ühing Polygon, MTÜ Teater KELM.


Lisainfo: 
Allan Kress
505 31 32