Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti teatrite spartakiaad Viljandi järve kaldal

01.06.2010 15:17

Viljandi järve kaldal Sammuli Puhkekülas toimus 41. Eesti teatrite spartakiaad, mille korraldajaks oli Ugala Teater. Sportlike jõukatsumiste üldvõitja karika pälvis VAT Teater. Auhinnalisele teisele kohale platseerus koondtabelis Nuku- ja Noorsooteater ning kolmandale pjedestaalikohale tõusis Rakvere Teater.

Spordialade lõikes võitis korvpalli Ugala Teater, võrkpalli NO99, teatevõistluse VAT Teater, petanki Nuku- ja Noorsooteater, juhtide võistluse Tallinna Linnateater ning mälumängu Vanemuine. Individuaalaladena kavas olnud saapaheite võitjateks olid naiste kategoorias Malle Viirmaa (Endla) ja meeste kategoorias Priit Loog (Endla) ning spinnigupüügi võitis Margus Toode (Vanemuine).

30. mai õhtul Viljandi Linnastaadionil toimunud Suur Vutilahing, kus vastamisi oli Eesti teatrite koondis ning Viljandimaa omavalitsuste liidu koondis, lõppes pärast penaltite-seeriat teatrite võiduga 6:5. Põhiajal lõid mõlemad meeskonnad  kaks väravat, teatrite poolelt olid väravalööjateks Juss Haasma ja Tambet Tuisk, omavalitsuste liidu väravad lõi Marko Koks. Teatrite koondise väravavaht oli Rasmus Kaljujärv, omavalitsuste liidul Mati Jürisson.

Järgmisel kevadel toimuvad 42. teatrite spartakiaadi korraldamise au on VAT Teatril.

Helle Leppik,
Ugala kirjandustoimetaja