Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti teatrite 40. spartakiaad

30.05.2009 15:34

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimub sel nädalavahetusel teatrite spartakiaad, kuhu Rakvere Teatri kutsel koguneb ligi 200 teatritöötajat kõigist Eesti teatritest. Spartakiaad on aastakümneid olnud Eesti teatrirahvast ühendavaks suviseks kokkutulekuks, kus saab pingevabas õhkkonnas sõbralikult sporti teha, pärast pikka teatrihooaega lõõgastuda ning enne töötihedat suvelavastuste perioodi end positiivsete emotsioonidega laadida.

Seekordsel spartakiaadil saavad teatriinimesed mõõtu võtta nii head füüsilist vormi, täpset silma kui vaimset võimekust nõudvatel aladel – programmis on sõudmisvõistlus, korv- ja võrkpall, jahi- ja vibulaskmine, mälumäng, male ning bridž. Oma täpsusviievõistluse on kokku pannud ka Rakvere Teatri peakunstnik Erki Kasemets ning võimekamad teatrijuhid selguvad traditsioonilisel direktorite võistlusel.
Neile, kelle elus võistlusmoment suurt tähtsust ei oma, saavad selleaastasel spartakiaadil esmakordselt osaleda off-programmis, mis pakub võimalust teha sporti ilma tagajärgede ja tulemusteta, sporti tegemata ja isegi teistele ütlemata, et sa sporti teed. Üks off-programmi esinejatest on Eesti kergejõustikukoondise peatreener Aivo Normak, kes kõneleb spordi kahjulikkusest.

Pühapäeva õhtul hoolitseb spartakiaadlaste muusikalise meelelahutuse eest aga ansambel Zetod - elujõuline, humoorikas ja pidurdamatu hooga töökas kollektiiv - ühesõnaga bänd, nagu eesti teatri väike mudel.


Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 32 95 443, 5383 4586