Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum kutsub teatrikuul Mängutorni

10.03.2008 10:46

Selle aasta  märtsikuul on Assauwe torn muutunud Mängutorniks, kus kõik huvilised saavad kokku panna killumänge, mängida teatriteemalisi lauamänge, täita lõbusaid töölehti ning teha muudki põnevat. Mängutornis mängitakse iseseisvalt, tegevust leidub nii väikestele kui ka suurtele teatriloosõpradele.

Alates märtsi keskpaigast on tornis näitleja Tõnu Tamme lillemaalide väljapanek. Tõnu Tamm on aastaid harrastanud lillede jäädvustamist puidule, paberile ja lõuendile. Trepihallis on avatud eesti suurnäitleja Ants Eskola 100. sünniaastapäevale pühendatud näitus „Vabana tunnen end, kui seisan publiku ees”. Ants Eskola mängitud rollid on unustamatud kaasaegsete jaoks ning tutvustamist väärt noorematele põlvkondadele. Näitusel kõlavad Ants Eskola lauldud viisid, vaadata saab telefilmi ning lavastust.

Rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil tähistab Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum ka oma 84. sünnipäeva. Muuseumikülastus on sel päeval tasuta. Andres Särevi kortermuuseum (Tina 23-13, Tallinn) tähistab teatripäeva varalahkunud sõnakunstniku ja lastehääle jäljendajana tuntud Imbi Valgemäe teemaõhtuga 27.märtsil algusega kell 16.00. Koos kuulatakse „Mari-Kisakõri“ plaati, Imbi Valgemäest räägivad Ester Purje jt. Osalemine muuseumipiletiga.  

Marika Ahven
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi teabejuht
6446963, 56 496167
mailto:[email protected]
www.tmm.ee