Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum avab luuleõhtutega uuenenud Särevi Teatritoa

15.10.2015 17:44

Sügisel jätkuvad Särevi Teatritoa näitlejate luuleõhtud Mari Jürjensi ja Aita Vaheri etteastetega. Väike teatrilooline isikumuuseum läbis suvel põhjaliku renoveerimise ning avab esimest korda laiemale publikule uksed 22. oktoobril kell 18, mil toimub Mari Jürjensi luuleõhtu. Sissepääs luuleõhtule maksab 5.- / 3.- ning pileteid on võimalik osta Piletimaailmast.

Näitlejanna ja laulja Mari Jürjens (Pokinen) esitab luulekavas „Viisita“ neid omaloodud tekste, mida publik lauludena veel ei tunne. Von Krahli teatris töötanud ning oma lauljateel juba kahe autoriplaadiga tuntust kogunud noore artisti jaoks on see esmakordne kogemus avalikult oma luulet lugeda.

26. novembril kell 18 esineb luulekavaga „Siutsud ja säutsud“ näitlejanna Aita Vaher. Tuntud tsirkusepere liige alustas oma näitlejateed Nukuteatrist, jäi paljudele meelde ERRi kunagise lasteseriaali „Pätu“ pereemana, kuid viimasel ajal tegutseb hoopis õppejõuna Polygoni Teatrikoolis.

Särevi Teatritoa luuleõhtute sari „Pajats või poeet“ sai alguse neli aastat tagasi ning selle aja jooksul on publiku ees käinud juba üle viieteistkümne näitlejast luuletaja – Merle Jääger, Viire Valdma, Tõnu Oja, Peeter Volkonski jt

Üritusi toetab Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapital.
Lisainfo: tmm.ee/teatrituba

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Tel: 644 2132, 5551 5485
E-post: [email protected]
http://www.tmm.ee