Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Nuku- ja Noorsooteatris esietendub “Bullerby jõulud”

22.11.2007 15:15

Neljapäeval, 22. novembril kell 18 esietendub Eesti Nuku- ja Noorsooteatri õuesaalis muusikaline jõululavastus "Bullerby jõulud", kus saab näha seda, kuidas lumise Bullerby küla peredes jõulusid pühitsetakse.

"Bullerby jõulud" on järjeks sügisel samal laval ja samade näitlejate poolt mängitud suvesoojale koguperelavastusele "Bullerby lapsed" ning sellega tähistab Nuku- ja Noorsooteater teistkordselt armastatud lastekirjaniku Astrid Lindgreni 100. sünniaastapäeva.

Dramatiseeringu Astrid Lindgreni "Bullerby laste" jõululugudest on teinud Vahur Keller, lavale on jõululoo seadnud Andres Dvinjaninov. Lavastuse kunstnik on Britt Urbla ja koreograaf Kati Kivitar. Rootsi rahvalauludel põhineva muusikalise kujunduse on teinud Sofia Joons ja Olav Ehala, laulusõnad seadsid eesti keelde Sofia Joons, Jaak Johanson ja Vahur Keller. 

Bullerby küla väikeseid ja suuri mängivad Pille Lukin, Laura Nõlvak, Lee Trei, Anti Kobin, Tarmo Männard, Taavi Tõnisson, Liivika Hanstin, Ingrid Isotamm, Tiina Tõnis, Toomas Kreen, Andres Roosileht, Riho Rosberg ja Janek Saareli.

Lavastus sobib vaatamiseks kogu perele ja seda mängitakse 22. novembrist 23. detsembrini.

Anna-Liisa Õispuu 
kirjandustoimetaja
+372 6679 518
+372 5021654
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
Lai 1, Tallinn 10133
www.nukuteater.ee 
www.noorsooteater.ee