Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Nuku- ja Noorsooteater kutsub osalema näidendivõistlusel PÖÖNING

07.11.2006 14:03

Eesti Nuku- ja Noorsooteater ootab kõiki kuni 22aastaseid osalema näidendivõistlusel PÖÖNING. Näidendite esitamise tähtaeg on 1. veebruar 2007.

Võistlus toimub juba neljandat aastat ja on tänaseks avalikkuse ette toonud mitmeid paljutõotavaid noori näitekirjanikke. Juunis esietendus Raadioteatris II Pööningu võitja Kristiina Jalasto näidend "Kui mind ei oleks, oleks maailm teine...". Kevadel 2007 esietendub Eesti Nuku- ja Noorsooteatris ühislavastus Pööningu kolme aasta parimatest töödest.

Tänavuaastane Pööning on saavutanud ka rahvusvahelise kaalu - samalaadne kirjutamisvõistlus viiakse Eesti Nuku- ja Noorsooteatri eestvõttel läbi ka Taanis, Belgias, Soomes ja Leedus. Üritust toetab Euroopa Liidu kultuurikoostöö programm Kultuur 2000. Viie riigi parimate noorte näitekirjanike töödega saab tutvuda festivalil Tallinn Teater Treff 28. maist 3. juunini 2007 Tallinnas.

Näidendivõistlus PÖÖNING toimub kolmes vanuserühmas: põngerPööning (0-10aastased pöönijad), gninööPPööning (11-15aastased) ja tiiiiiPPPööning (16-22aastased).

Näidendid saata elektronpostiga aadressile [email protected]. Piiranguid näidendite mahu, teema või žanri osas ei ole. Lisainfo: www.noorsooteater.ee

Anna-Liisa Õispuu
kirjandustoimetaja
6679 518
Eesti Riiklik Nukuteater
Noorsooteater 
www.nukuteater.ee