Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Kultuuri Koda ootab kandidaate konkursile Kultuuri Tegu 2022

02.05.2023 16:17

Eesti Kultuuri Koda on välja kuulutanud konkursi Kultuuri Tegu 2022, kuhu saab kandidaate esitada kuni 10. maini 2023. Teatritegijad saavad kandideerida aasta kultuuri teo peaauhinnale ja tuleviku tegija auhinnale.

Aasta Kultuuri Tegu peaauhinna kandidaadiks sobib tegu mistahes kunsti- või kultuurivaldkonnast, mis kõnetab ühiskonda, on kantud vabast, sõltumatust ja sotsiaal-kriitilisest vaimsusest. Tuleviku tegija auhinna eesmärgiks on tunnustada noort (vanuses 7 kuni 26) – loovisikut  või kultuuritöötajat, kelle ettevõtmised on inspireerivad, tähendusrikkad ja avalikku tähelepanu väärivad.

Eesti Kultuuri Koja korraldatud konkursi eesmärk on tunnustada Eesti ühiskonnas tegutsevaid inimesi, kelle ettevõtmised on inspireerivad ja avalikku tähelepanu väärivad. Auhinda antakse välja aastast 2014 koostöös Kultuuriministeeriumiga, kes toetab auhinnafondi 5000 euroga.

Kandidaatide nimed ja põhjendused (kuni 1 A4) palutakse esitada 10. maiks aadressil [email protected] märksõnaga "Kultuuri Tegu". Kandidaadiks võib esitada nii iseennast kui ka kedagi teist. Hinnatakse 2022. kalendriaasta jooksul tehtud kultuuri- või kunstitegusid.

Kultuuri Tegu 2022 auhinnad antakse üle 19. mail Haapsalu Kultuurikeskuses toimuval Eesti Kultuuri Koja aastakonverentsil.