Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Kultuuri Koda korraldab 11. juunil Tallinn Art Space galeriis ettekannete õhtu

01.06.2020 14:10

Eesti Kultuuri Koda korraldab 11. juunil 2020 kell 17:30 ettekannete õhtu Tallinn Art Space galeriis*. Esinema on kutsutud Toomas Kiho, Linda-Mari Väli, Vahur Keller ja Leelo Lehtla. 

Tunnustatud ühiskonnategelane ja ajakirja Akadeemia peatoimetaja Toomas Kiho räägib kriisiolukorrast lähtuvalt teemal "Kas kapital ilma kultuurita on jätkusuutlik?". MTÜ Eesti Metsa abiks juhatuse liige, koostöö ja kommunikatsiooni koordinaator Linda-Mari Väli ettekande teemaks on "Haigused osutavad nõrkustele nii metsas kui ühiskonnas" ning Kellerteatri juht ja asutaja Vahur Keller arutab tänast situatsiooni erateatrite maastikul sõnavõtuga "Viirus kui nähtamatu zen master". Leelo Lehtla, kes viimastel aastatel on töötanud Mehhikos ning on EFFE Eesti Festivalikeskuse ja PLMF Arts Managemendi eestvedaja valgustab festivalide hetkeseisu Euroopas. Kõikide esinemiste lõpus on küsimuste voor. 

Ettekannete õhtule järgneb Eesti Kultuuri Koja iga-aastane Üldkogu. Võetakse kokku Koja tegevused, tutvustatakse uut rahvusvahelist veebiplatvormi, töörühmade tööd ning toimub Koja eestseisusesse uute liikmete valimine. Kõik huvilised on oodatud.

Koja avalikule üritusele on võimalik registreerida aadressil [email protected]

* Tallinn Art Space galerii asub T1 Kaubanduskeskus (Peterburi tee 2) I korrus, Tartu mnt. poolse sissekäigu juures, keskuses on tasuta parkimine 3 tundi parkimiskella alusel.