Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Kaitsevägi ja Estonia alustavad projektiga “Kultuuri vägi”

05.04.2012 12:35

lepingu allkirjastamineEile, 4. aprillil kirjutati pidulikult alla Eesti Kaitseväe ja Rahvusooper Estonia kokkulepe projekti „Kultuuri vägi“ elluviimiseks. Koostöö eesmärgiks on tsiviil-militaarkoostöö edendamine.

„Eesti Kaitseväel on huvi pakkuda kaitseväelastele ja nende lähedastele mitmekülgset ja kultuurirohket vaba aja veetmise võimalust ja siin on koostöö Eesti kõrgkultuuri lipulaeva Rahvusooper Estoniaga hindamatu,“ ütles Eesti Kaitseväe Peastaabi Ohvitseride Kogu juhatuse liige, kolonel Peeter Hoppe. „Meid rõõmustab rahvusooperi huvi näha publiku seas vormikandjaid ning taassaavutada sellega väärikas traditsioon, kus ohvitserkond on aktiivne ja kultuurihuviline ühiskonna osa,“ lisas ta.

„Tutvustame heal meelel meie riigi kaitsjatele teatri tegevust, mitte ainult lavastusi, vaid ka seda, kuidas teater igapäevaselt töötab, kuidas sünnivad etendused ja palju muud. Arvan, et kaitseväelaste liikuva ja tiheda töögraafiku juures on kavandatud programm hea ja mugav võimalus sisukalt vaba aega veeta,“ ütles teatrijuht Aivar Mäe.

Kaitseväe Peastaabi fotol: teatrijuht Aivar Mäe ja Eesti Kaitseväe Peastaabi Ohvitseride Kogu juhatuse liige, kolonel Peeter Hoppe

Rahvusooper Estonia
www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia
Maja täis muusikat!