Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Draamateatri suvised “Syrrealistid”

14.07.2006 18:29

Reedel, 14. juulil esietendub Viinistu Kunstimuuseumis Draamateatri suvelavastus "Syrrealistid".

Lavastaja on Hendrik Toompere jr, kunstnik Ervin Õunapuu (külalisena), kostüümikunstnik Riina Degtjarenko, muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres. Osades: Mait Malmsten, Tiit Sukk, Jan Uuspõld (külalisena), Margus Prangel, Anti Reinthal, Hendrik Toompere jr, Kaie Mihkelson, Merle Palmiste, Mari-Liis Lill.

Tegevus toimub kaasajal. Tegelased on eesti inimesed - kunstnikud, näitlejad, kirjanikud, ärimehed, poliitikud, kelnerid, kriitikud ja muud. Sõjast tagasitulnud kaks meest algatavad liikumise, et muuta kogu olemasolevat kultuurilist ja ühiskondlikku mustrit. Lootustandev algus kisub aga päris pööraseks. On kokkusaamisi ja lahkuminekuid, pettumusi ja säravat rõõmu. Isiklik elu ja avalik elu pööravad lootusetult sassi, millest sünnibki syrreaalne kude. Ja kogu lugu hakkab meenutama midagi tuttavat, midagi ammuolnut, mida enam ei mäleta. Mida siis? Ainus tõeliselt syrrealistlik tegu on publikusse huupi tulistamine.

Etendused toimuvad Viinistu kunstimuuseumis juulis ja augustis algusega 19.00. Pilet 270.- , ISIC Scholar ja Student kaardiga ning pensionäridele 30% hinnasoodustust, Estraveli Kuldkaardiga 10% soodustust.

Tanel Tomson
Eesti Draamateatri
avalike suhete juht
52 02 513