Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Draamateatri Link: Teatrivaated: Uusberg, Oidsalu, Kolk

13.09.2012 15:49

Link: 21. septembril 2012 kell 17.00 Maalisaalis „Teatrivaated: Uusberg, Oidsalu, Kolk“

Sellel hooajal jätkab Eesti Draamateater regulaarset uute lavastuste programmi Link. 

Lavastust ette valmistades arutavad tegijad põhjalikult näidendi tausta, tähenduste ja erinevate võimalike tõlgenduste  üle ning selle üle, mida igal lavale jõudval lool just siin ja praegu ütelda on. Seda rikkust on teatril rõõm ka publikuga jagada. Nii kutsumegi korra kuus kõiki huvilisi süvenema meie uuslavastustega seotud teemadesse. Loengud, vestlused, arutelud ja muud kohtumised on link uue lavastuse juurde, mis avab publikule seni avamata uksi ja teemasid.

Uue hooaja esimese Lingi raames kohtuvad „Kuni inglid sekkuvad“ autor ja lavastaja Uku Uusberg ning teatrikriitikud Meelis Oidsalu ja Madis Kolk.

Uku on tegutseja, kellel on missioon, Meelis on mõtleja, kellel on visioon, Madis oskab aga missioone ja visioone analüüsivalt osadeks lahti võtta. Oodata on tihedat vestlust , teatri otstarbest ja toimimisest, suurtest eesmärkidest. Pääse lingile maksab 1 euro.

Samal päeval algusega kl 19 on suures saalis ka „Kuni inglid sekkuvad“ etendus, etenduse vaatamiseks tuleb kassast osta eraldi pilet.

Info: Mihkel Seeder 5615 0555, [email protected]