Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

EASTAP konverents ootab ettekandeid teatri ökosüsteemide teemal

07.03.2024 15:00

Pildil on organisatsiooni EASTAP logo. Ülaosas on suurte siniste tähtedega kirjas "EASTAP", selle all väiksemalt ja hallilt "European Association for the Study of Theater and Performance".

EASTAP (European Association for the Study of Theater and Performance) konverents kutsub teatripedagooge, -uurijaid ja -praktikuid pakkuma konverentsile oma ettekandeid. 28. oktoobrist 2. novembrini 2024 Hispaanias Barcelona Kunstiinstituudis toimuva konverentsi teema on "Teatri ja etenduse ökosüsteemid" (ing "Ecosystems of Theatre and Performance"). Ettekandeid saab välja pakkuda kuni 17. märtsini 2024.

Konverentsi teema "Teatri ja etenduse ökosüsteemid" jaguneb kolme suunda: ökosüsteemid teaduslikus ja keskkondlikus tähenduses, kunstilises ja kujundlikus tähenduses ning majanduslikus ja sotsiaalses tähenduses. Seejuures on esinejatel võimalik teema käsitlemiseks teha akadeemiline ettekanne (kuni 15 minutit) või performatiivne loeng (25 minutit). Performatiivseid loenguid oodatakse eelkõige loovuurimusega tegelevatelt teatripraktikutelt.

Konverentsi osalustasu on 130 eurot, alustavatele teatriuurijatele 70 eurot.

Konverentsile valitud ettekanded kuulutatakse välja hiljemalt 2. aprillil 2024.

Rohkem infot leiab Barcelona Kunstiinstituudi kodulehelt.