Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Drakadeemiasse kandideerimise tähtaega on pikendatud

09.09.2011 10:01

Sageli arvatakse, et loovkirjutamist pole võimalik õpetada ega õppida. Drakadeemias seda seisukohta ei jagata, sest on selgeid tõendeid väite pädematuse kohta. Koos kirjutada on lõbusam ja tulemusrikkam ning seda on näha ka selleaastase näidendivõistluse esikohtade jagunemisest, rääkimata varasematest näidendivõistlustest. Samuti on mitmed tekstid jõudnud teatrilavale. Unustada ei tasu ka seda, et kursuste näol on tegemist hinnalise toega kirjutamisest huvitatud inimesele - kohtutakse mitmete teatripraktikutega ja grupis on tagatud pidev tagasiside oma loomingu ja edusammude kohta.

Drakadeemias algab uus ja uuenduslik hooaeg. Baaskursusel ja e-õppes on veel üksikud vabad kohad ja kandideerimise lõpptähtaja lõpukuupäev on 13. september. Sel hooajal on midagi iga kirjutaja maitsele - on baaskursus, mis algab oktoobris ja kestab juuni alguseni ning mille kohtumised toimuvad kord nädalas Tallinnas. E-õpe kestab oktoobrist detsembrini ja toimub interneti teel ning on sobilik neile, kellele sobib iseseisev töö.

Tänasel päeval on Drakadeemia ametlikult registreeritud erakool, mis ainukesena Eestis pakub näidendite kirjutamise kursusi ja loovkirjutamise kursusi laiemalt.

Kandideerimistinguste ja -ankeediga saab tutvuda kodulehel www.drakadeemia.eu.

Näitekirjanduserikast sügist!