Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Drakadeemia kirjutamisnädal

10.03.2022 16:33

Kas sa tahaksid rohkem kirjutada, kuid sa ei leia selleks head hetke või piisavat ajendit? Või jääb vahel inspiratsioonist puudu?

Üks parimaid viise kirjutamisharjumuse tekitamiseks on igapäevaselt kirjutada. Sellele mõeldes ja emakeelepäeva tähistamiseks korraldab Drakadeemia 14.–18. märtsini 2022 kirjutamisnädala, mida kureerub Jan Kaus.

**Nädala lõpus läheb osalenute vahel loosi kaks auhinda.**

Kirjutamisnädala igal hommikul kl 8.30 avaldame uue kirjutamisülesande. Ülesande tegemiseks võid võtta täpselt nii palju aega, kui sul on. Ülesanded ei ole žanriliselt piiratud – võid impulsist lähtuvalt kirjutada jutte, luulet, dialoogikatkendeid, mõtisklusi või muud.

KUST MA ÜLESANDED LEIAN?
Avaldame ülesanded 14.–18. märtsil kl 8.30 Drakadeemia kodulehel, siin event'i juures postitusena ja Instagramis.

KUI PALJU OSALEMINE MAKSAB?
Osalemine on tasuta.

KES TEKSTE LOEVAD?
Kirjutamisnädala raames kirjutatud tekste võid sa teistega jagada, aga selleks pole kohustust. Kui sa jagad oma tekste sotsiaalmeedias, märgi oma postituse juurde#drakadeemiakirjutamisnädal.

Oled oodatud tekste meile Drakadeemiasse saatma aadressile [email protected]. Me ei jõua kõikidele tekstidele tagasisidet anda, kuid valiku tekstidest avaldame Drakadeemia veebilehel pärast kirjutamisnädalat.

LOOS - AUHINNAKS JAN KAUSI TAGASISIDE SU TEKSTILE JA TEMA RAAMAT "VAADE"
22. märtsil loosib Jan Kaus välja nende seast, kes oma tekstid Drakadeemiasse saatsid, kaks õnnelikku, kelle tekstile ta saadab kirjaliku tagasiside ja kingib oma hiljuti ilmunud raamatu "Vaade".

Loosis osalemiseks saada oma kirjutamisnädala raames kirjutatud tekst või tekstid koos oma täisnimega aadressile [email protected] hiljemalt pühapäeval, 20. märtsil 2022. Lisa juurde info, et kui sinu tekst valitakse Drakadeemia veebilehel avaldamiseks, siis kas annad selleks oma nõusoleku.

Tagasiside saavad võitjad kirjalikult oma e-posti aadressile, raamatu paneme teele pakiautomaadiga. Võitjatega võtame ühendust e-posti teel ja avaldame nende nimed ka enda Facebooki lehel: https://www.facebook.com/drakadeemia