Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Draamateatri väikse saali muusikaõhtul astub üles Slow Motion Orchestra

05.01.2022 14:50

Draamateatri väikse saali muusikaõhtul astub üles Slow Motion OrchestraDraamateatri väikse saali jazziõhtu raames annab 10. jaanuaril 2022 kl 19 kontserdi Slow Motion Orchestra.

See on ansambel, mis ühendab kolme tunnustatud jazz-muusikut: Mihkel Mälgand (bass-instrumendid), Raun Juurikas (klahvpillid) ja Ahto Abner (löökpillid). Ühine unistus trio-kontseptsioonist täitus viimaks 2020. aastal, mil kõikvõimalikud liikumispiirangud tekitasid piisavalt aega ja vabadust istuda ning mõtiskleda. 20 aastat musitseerimist erinevates muusikalistes kooslustes vormis salamisi ansambli liikmete ühtse muusikalise nägemuse improvisatsioonilistest rännakutest. Otsustavaks verstapostiks sai albumi „Algus“ (2021) salvestus, kus ilma igasuguste kokkulepeteta sündis aines, mis muusikute endi sõnul on aus kirjeldus nende mõtte- ja tundemaailmast.

Kontserdil rännatakse koos publikuga põnevatel vetel, kandvaks aluseks improvisatsioon ja soov inspireerida. Slow Motion Orchestra muusikat on kuulajad nimetanud turvaliselt meeli avardavaks pelgupaigaks oma mõtete ja tunnetega tegelemisel.