Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Draamateatri Jõulusahver toimub sel aastal 2. detsembril

16.11.2023 17:34

Eesti Draamateatri heategevuslik Jõulusahver tuleb taas! 2023. aastal ootab teater külastajaid 2. detsembril kell 12.00 kuni 17.00. Jõulusahvrilt saab soetada teatrirahva omatehtud näpu-, kunsti- ja käsitööd, panna õnneloosis oma fortuuna proovile ning heategevuslikus kohvikus kostitada end teatriinimeste valmistatud soolase ja magusaga.

Heategevuslik Jõulusahvri tulu – sissepääsutasudest, õnneloosist ja kohvikumüügist kogunev summa läheb tänavu MTÜle Peaasi noorte vaimse tervise programmi Peahea toetuseks.

Sahvrile kauplema on tulemas inimesi Eesti Draamateatrist, Rahvusooper Estoniast, Eesti Noorsooteatrist, Tallinna Linnateatrist ja VAT Teatrist, aga ka mitmeid vabakutselisi teatrikunstnikke, näitlejaid ja teatrisõpradest loomeinimesi.

Alates kella 12.00st on võimalik suures saalis osa saada ka Jõulusahvri eriprogrammist, kus tutvustatakse uusi lavastusi, viiakse läbi mälumäng, presenteeritakse uute lavastuste efektsemaid parukaid, pakutakse joogalõõgastust ja meelelahutuseks muusikat.

Sahvri eestvedaja Kersti Heinloo: "Jõulusahver on saanud oodatud sündmuseks nii sellele osale teatrirahvast, kes oskab kuldsete kätega midagi ilusat valmis meisterdada, kui ka publikule, kes soovib osa saada mõnusast meeleolust ning osta mõne kauni ehte, maitsva hoidise või sooja sokipaari tuntud teatriinimeselt. Läbi aastate oleme sahvri tulust toetanud mitmeid heategevuslikke organisatsioone ja toonud helgust pimedasse talveaega, nii ka seekord."

Jõulusahvrile sissepääsuks tuleb osta 3-eurone pilet, mille saab juba täna soetada nii teatri kodulehelt, kassast kui ka Piletimaailmast. Kuni 7-aastased lapsed pääsevad Jõulusahvrile tasuta.

Pildil 2022. aasta Jõulusahver. Foto: Kalev Lilleorg