Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Draamateater kutsub gümnasiste osalema arvustuste võistlusel

08.03.2021 14:41

Eesti Draamateater kutsub gümnasiste üles kasutama koroona-aega loominguliselt ning osalema arvustuste võistlusel, mille tähtaeg on 1. aprillil 2021.
 
Sel aastal tuli teatrikuu teisiti. Suletud on nii teatrid kui koolid, kuid seda enam on ehk võimalust teatrist mõelda ja kirjutada. Sügisel täitus 100 aastat Draamateatri sünnist ja selle tähtpäeva valguses ootame gümnaasiumiõpilastelt laiemaid arutlusi väljapakutud teatriteemadel ning arvustusi kas Draamateatri lavastuste videoülesvõtete või saalist saadud elamuste põhjal. 
 
Videosid arvustamiseks saab vaadata võistluse kodulehel. Arutluse kirjutamiseks tuleb valida üks teemadest: "Mis teeb teatrist teatri?"; "Millest peaks teater rääkima?"; "Mina, 21. sajandi teatrivaataja". Minimaalselt 4000 tähemärgi pikkuse töö võib hiljemalt 1. aprilliks 2021 saata teksti- või pdf-faili, aga ka Google Drive-i lingina aadressile kairi.kruus@draamateater.ee (lisada nimi, vanus, kool ja klass, juhendaja nimi).
 
Parimaid kirjutajaid premeeritakse rohke teatriga – auhinnaks on suur hulk teatrikutseid järgmiseks hooajaks! Parimad arutlused ja arvustused avaldame teatri kodulehel ja/või teatri ajalehes.
 
Head mõttelendu kirjutamisel!