Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

DRAAMAKE 2006 lõpetamine suurel festivalipäeval Tartus

27.05.2006 11:08

Esmaspäeval alanud Eesti Teatri Festival DRAAMAKE 2006 jõuab laupäeval, 27. mail lõpule.

Tartus toimub suur kogupere festivalipäev. Linn täitub teatrimaagia ja karnevalimeeleoluga - Rüütli ja Lutsu tänavale on kerkinud lõbusad kirjud telgid, kus lapsed saavad palju põnevat korda saata. Apollo telgis loevad uuemaid lasteraamatuid näitlejad Ott Sepp ja Katrin Pärn, näomaalingute telgis saab endale päris teatrigrimmi maalida lasta, trummitelgis saab nii palju kui hing ihaldab trumme taguda, Mänguasjamuuseumis saab varjuteatri nukke meisterdada ja nendega mängida ning kohvikus ETV lastelavastusi vaadata. Esinevad mitmed nukuteatrid ja klounid. Antoniuse õuel saab ise valmistada neid teatridekoratsioone, mida kasutatakse õhtusel lõpupeol.

Suure festivalipäeva avamine ja festivali tänava eesriide paotamine toimub Raekoja platsil kell 12. Lõpetamine leiab aset kell 19 Antoniuse õuel, kus žürii annab kätte puu otsas kasvavad auhinnad ja esineb ansambel Ursula. Pärast lõpetamist põhjendab žürii pressile ja näitlejatele-lavastajatele oma otsuseid ja räägib oma muljetest Ülikooli kohvikus.

Kõik üritused (v.a. teatrietendused) on tasuta.
Kava ja telkide kaart festivali kodulehel www.festival.ee

Tähelepanu!
VAT Teatri etendus ?Pal-tänava poisid? jääb näitleja haigestumise tõttu ära. Vabandame südamest! Täpsem info ostetud piletite kohta kodulehelel www.festival.ee

Tiiu Laks
Eesti Teatri Festival DRAAMAKE 2006
kommunikatsioonijuhike
51 52 016
[email protected]
http://www.festival.ee