Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Draama festivali erisaade “Piiripealne hetk” 03.09

31.08.2015 10:56

3. septembril kell 22.15 jõuab ETV ekraanile Eesti Teatri Festivali Draama 2015 erisaade "Piiripealne hetk", mis keskendub eelkõige Draama festivali kuraatoriprogrammile, mil nimeks "Piiri peal", kuraatoriks Peeter Raudsepp. 

Sadakond noort teatritegelast saavad 7.-9. septembril lõpuks kõik kokku teatrifestivalil Draama. Piiri peal tasakaalu hoides mõeldakse nii teatrikunsti õppimise peale ning vaadatakse oma silmaga, kuhu noored enda piire kunstis tõmbavad. Näha saab nii tantsu ja tralli kui draamat ja tõsidust. "Piiripealne hetk" on telesaade, kus kombatakse piire. Hüpatakse tundmatusse, ronitakse sinna, kuhu ei tohi ronida, turnitakse serval ning sukeldutakse põhjani välja. Draamat peab saama! Igas mõttes. 

Saatejuht ja toimetaja on Keiu Virro, režissöör Jüri Muttika, operaatorid Rasmus Puksmann, Jako Krull ja Antti Kopliste, produtsendid Grete Nellis, Katrin Maimik ja Jüri Muttika. Saate valmimist on toetanud Martell Cognac.

Sel aastal toimub Eesti Teatri Festival Draama 7.-13. septembrini Tartus, osa programmist leiab aset ka Tallinnas

2015. aastal on Draama festivalil viis programmi: Kuraatoriprogramm "Piiri peal", Balti Teatri Foorumi programm, Aastaauhindade programm, Vaba Lava showcase ja Uue Tantsu showcase.  Kogu festivali ajakava ja programm on tutvumiseks nähtaval festivali koduleheküljel draama.ee. Piletid Draama etendustele on müügil Piletilevis.

Saate "Piiripealne hetk"treiler.
Festivali leht FB-s.
Festivali koduleht.

Lisainfo:
Katrin Maimik
Draama festivali kommunikatsioonijuht
56502721