Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Draama 2011 piletid on nüüd müügil

01.07.2011 12:00

Draama 2011Alates 1. juulist on saadaval teatrifestivali Draama 2011 etenduste piletid nii Piletilevi kui Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ning internetis (www. piletimaailm.com; www.piletilevi.ee).

Festivali kuraator on sel aastal Kanuti Gildi SAALi ja festivali Baltoscandal kunstiline juht Priit Raud, kes valis põhiprogrammi kaheksa lavastust:
Homayun Ghanizadeh’i "Antigone" (MTÜ R.A.A.A.M.), Juhan Ulfsaki “Idioodid” (Von Krahli Teater), Ingomar Vihmari "Õitseng" (Eesti Draamateater), Andres Noormetsa "Tuulte pöörises" (Rakvere Teater), ZUGA Ühendatud Tantsijate "Kohe näha, et vanad sõbrad, Urmas Vadi "Peeter Volkonski viimane suudlus” (Tartu Uus Teater), Anu Lambi "Keskööpäike" (Tallinna Linnateater) ja Lauri Lagle “Kas ma olen nüüd elus” (Eesti Draamateater).

Priit Raud võtab festivali kokku seekord sõnapaariga ALLKIRJAGA TEATER.
“Eesmärgiks oli kokku panna festival heast teatrist, mitte edetabel. Märksõnade paar “allkirjaga teater” iseloomustab kõiki neid kaheksat väljavalitud lavastust. Nendes on kogu trupp lavastusele nii öelda oma allkirja alla pannud. Kõiki osalisi on lavastustervikus ära tunda,” põhjendab oma valikut ning festivali alapealkirja Priit Raud.

Festival toimub 5.-11. septembrini Tartus.

Täpsemat infot piletimüügi, -hindade ja festivali kogu programmi kohta leiab festivali kodulehelt www.festival.ee

Katrin Maimik
Eesti Teatri Festival
turundus ja kommunikatsioon
t:+37256502721
press@festival.ee