Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Diplomaatiliste nootide” sarjas pakutakse Schönbergi ja tsirkust

30.04.2008 12:38

"Diplomaatiliste nootide" sarjas ning Saksa Kultuurikevade raames näeb kontserti, koreograafilist tsirkust ja visuaalset teatrit. Üritus toimub koostöös Tallinna Filharmoonia, Keila Linnavalitsuse, Keila Tervisekeskuse ja Tsirkusekooliga.

Kuus noort naist viibivad metsas tulvil unistusi ja mälestusi. Neiud vestlevad omavahel, tehes seda sõnatult - vaid liigutuste abil. Schönbergi "Selginenud öö" jälgedel kohtuvad nad üksteise ja iseendaga, pannes seejuures kokku muljetavaldava emotsioonide mosaiigi.

Bartôki muusikale tüüpiline rahutukstegev meeleolu tekitab sobiva kulissi tantsu, tsirkuse ja teatri meelierutava kohtumise jaoks etenduse teises osas, luues samal ajal impulsiivse, samas graatsilise ja veetleva mõistatusi tulvil võlumaailma.

Sellesse võlumaailma viib tõeline visuaalse teatri meister Sebastiano Toma, vabakutseline lavastaja ja produtsent, autodidaktist näitleja ja kunstnik Hamburgist, kes sai Euroopas laialt tuntuks oma lavastajatööga „The Tiger Lillies" juures. Sebastiano Toma on ka üks Uue Tsirkuse alusepanijaist Saksamaal. Uus Tsirkus ühendab endas tsirkuse, väärtmuusika, teatri ja koreograafia. Toma viimane töö "The Time Between” esietendus selle aasta jaanuaris Berliinis ja käsitleb just nende vahenditega aja filosoofilist mõõdet.

Kontsert-etendused toimuvad 30. aprillil kell 21 KUMU Kunstimuuseumis ning 3. mail kell 21 Keila Tervisekeskuses.

Piletid eelmüügist 120 krooni (piiratud koguses sooduspileteid (üli)õpilastele ja pensionäridele 80 krooni) müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades. Piletid kohapealt 150 kr (piiratud koguses sooduspileteid (üli)õpilastele ja pensionäridele 100 kr).

Goethe Instituut Tallinnas