Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Common LAB 2023 võimaldab teatritegijatel uurida Euroopa kultuuriruumis levivaid narratiive

21.03.2023 14:10

Project Common Stories kutsub lavastajaid, näitekirjanikke, koreograafe ja etenduskunstnikke osalema kaheksanädalases laboratooriumis Common LAB 2023, mille käigus kaardistatakse ja laiendatakse Euroopa kultuuriruumis levivaid narratiive. Laboratoorium leiab aset neljas osas 2023. aasta septembrist kuni novembrini, kandideerimine on avatud kuni 3. aprillini 2023.

Loov Euroopa kaasrahastatud projekt Common Stories toob omavahel kokku etenduskunstide valdkonna organisatsioonid, kunstnikud ja publiku, et tegeleda muutuvate identiteetide ja mitmekesisusega Euroopa ühiskonnas. 2023. aasta Common LABi laboratooriumis keskendutakse esiteks kunstilistele praktikatele ja narratiividele, mis on Euroopa kultuuriruumis alaesindatud või sootuks puudu, ning teiseks avalikule ruumile ja selles peegelduvatele väärtustele.

Common LAB 2023 käigus toimuvad nii loengud, töötoad, meistriklassid, praktikumid, ekskursioonid, koosolekud kui ka kunstisündmused.

Laboratoorium toimub neljas osas Prantsusmaal, Rootsis, Egiptuses ja Portugalis, töökeeleks inglise keel. Programm katab kõigi osalejate reisi- ja majutuskulud ning pakub 80 euro suurust päevaraha.

Rohkem infot leiab Common LAB 2023 üleskutsest.