Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Circostrada võrgustik otsib rahvusvahelist projektijuhti

17.05.2024 10:54

Pildil on kirjas "Join the Circostrada team! We are looking for an International Project Officer". Pildi ülemises vasakus nurgas on sinisel taustal hele ruupori kujutis.

ARTCENA (Centre national des Arts du cirque, de la rue et du théâtre) koordineeritav kaasaegse tsirkuse ja vabaõhukunstide võrgustik Circostrada otsib rahvusvahelist projektijuhti. Tööle saab kandideerida kuni 9. juunini 2024.

Circostrada võrgustik ühendab 160 kaasaegse tsirkuse ja vabaõhukunstidega seotud organisatsiooni 45 riigist üle maailma eesmärgiga toetada valdkonna jätkusuutlikkust.

Rahvusvahelise projektijuhi peamised tööülesanded on Circostrada võrgustiku tegevuste arendamine ja produtseerimine, võrgustiku tegevuste administratiivne ja majanduslik juhtimine, Circostrada töörühmade töö jälgimine ja toetamine ning ARTCENA rahvusvaheliste projektide arendamine.

Kandidaadilt eeldatakse magistrikraadi kultuurikorralduse valdkonnas ning töökogemust rahvusvaheliste projektide korraldamisel. Samuti peaks kandidaat oskama muu hulgas inglise keelt, tundma etenduskunstide valdkonda ja olema tuttav Euroopas toimuvate projektide rahastusvõimalustega.

Töö algab 2. septembril 2024, töökohaks Pariis.

Rohkem infot leiab Circostrada kodulehelt.