Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Brüsselis toimuv Kunstenfestivaldesarts otsib festivalikeskusele kujundajat

02.10.2023 13:53

Belgias Brüsselis toimuv etenduskunstide festival Kunstenfestivaldesarts on välja kuulutanud avaliku kutsungi, leidmaks kujundaja oma 2024. aasta festivali keskusele. Festivalikeskus töötab ühelt poolt festivali staabina, teisalt toimuvad seal erinevad kohtumised, töötoad, peod ja palju muud. Festivalikeskuse kujundajaks saab kandideerida kuni 30. oktoobrini 2023.

Konkursile on oodatud nii kunstnike rühmitused, stsenograafid, arhitektid kui ka disainerid. Konkursi võitja peab välja pakkuma kontseptsiooni festivalikeskuse stsenograafiaks ja ehitama selle koostöös festivali tehnilise meeskonnaga üles. Samuti peaks valitud kujundaja hoidma ruumidel festivali jooksul silma peal ning olema vajadusel abiks parandustöödega. Festivali lõpus aitab kujundaja kujunduse ka maha võtta.

Festivalikeskuse kujundajale on ette nähtud töötasu suuruses 7000 eurot ning 60 000 euro suurune eelarve, mis peaks katma nii materjalikulud kui ka töötasud.

Kunstenfestivaldesarts toimub 10. maist kuni 1. juunini 2024 ning festivalikeskus asub Brüsseli flaami linnateatris KVS.

Rohkem infot leiab Kunstenfestivaldesartsi kodulehelt.

Pildil 2023. aasta Kunstendestivaldesartsi festivalikeskus. Foto: Bea Borgers