Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Broadway gala toob Tartusse muusikalimaailma tippsolistid

08.08.2007 13:04

Vanemuise teater korraldab pühapäeval, 19. augustil Tartu lauluväljakul suve suurima muusikalikontserdi Broadway gala, kus Eesti publiku ette astub neli maailma tippu kuuluvat muusikalisolisti.

"Võimalik, et lähemate aastate kestel Tartus korraga nelja nii kõrgel tasemel muusikalisolisti enam esinemas ei kuule ega näe," ütles Vanemuise teatrijuht Paavo Nõgene. "Kindlasti on see väärt võimalus, millest tasub kinni haarata."

Unustamatuid hitte Broadway muusikalidest esitavad Carolin Fortenbacher Saksamaalt, Helen Hobson ja Matt Rawle Suurbritanniast ning Stephen Hansen Norrast. Samuti astuvad sel õhtul lavale eesti armastatud popartistid Gerli Padar, Liisi Koikson, Janika Sillamaa ja Vaiko Eplik ning Vanemuise teatri laulvad draamanäitlejad Hannes Kaljujärv ja Aivar Tommingas.

Kontserdil kõlavad palad sellistest Vanemuise publikule tuntud muusikalidest nagu "Jesus Christ Superstar", "Cats", "Chess", "Fiddler on the Roof", "Porgy and Bess", "Evita", "West Side Story", "Aida" jt. Kuid kavas on ka muusikale, mida varem pole Vanemuise teatri kontsertidel esitatud - "Lion King", "Mamma Mia!", "We Will Rock You", "Kiss Me, Kate", "Cabaret", "Les Miserables", "Sunset Boulevard", "Miss Saigon”, "Rent" jt.

Broadway galal osaleb Vanemuise sümfooniaorkester, ooperikoor ja bänd. Dirigeerib Tarmo Leinatamm ja konferansjee on Mart Sander. Tartu laululavale püstitatakse kaks hiiglaslikku videoekraani, mis hõlbustavad publikul kontserdi jälgimist.

Broadway gala piletid on müügil Vanemuise teatri kassades ning Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtades üle Eesti. Piletite hinnad jäävad vahemikku 200-590 krooni.

Tambet Kaugema

Vanemuise pressiesindaja

52 37028

[email protected]

www.vanemuine.ee