Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Bora Bora residentuurikeskus Taanis avas kandideerimisvooru uueks hooajaks

12.03.2024 13:55

Pildil on kolm naist, kes istuvad valge põrandakattega laval ning vaatavad põrandale. Nad on paljajalu, seljas värvilised särgid ja tumedad püksid.

Taanis Aarhusis tegutsev residentuurikeskus Bora Bora kutsub tantsukunstnikke 2024/2025. hooajal residentuuri. Residentuur kestab vähemalt 10 nädalat, kuid toimub kahe kuni nelja nädala pikkuste osadena. Residentuuri saab tulla 1. augustist 2024 kuni 30. juunini 2025, kandideerimine on avatud 5. aprillini 2024.

Bora Bora residentuurikeskuse eesmärk on pakkuda professionaalsetele (tantsu)kunstnikele loominguliselt ja majanduslikult jätkusuutlikke tingimusi töötamiseks. Residentuuri saavad kandideerida tantsukunstnikud ja koreograafid, kes soovivad keskenduda oma kunstnikupraktikate ja/või teoste arendamisele. Residentuuri kandideerimiseks peab kunstnik olema varem loonud vähemalt kaks lavastust.

Residentuuri oodatakse mitmeliikmelisi truppe, seejuures on lubatud residentuuri kandideerida ka soololavastusega, mille loomingulisse meeskonda kuulub mitu liiget.

Bora Bora residentuurikeskus pakub osalejatele honorari, majutust ning hüvitab transpordikulud.

Rohkem infot leiab Bora Bora residentuurikeskuse kodulehelt.

Foto: Bora Bora residentuurikeskus