Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Birgitta Festivali sooduspiletid müügil ainult 15. maini

11.05.2012 16:16

Kaheksanda Birgitta Festivali (11.–20. august) märksõna on koostöö – festival toob lavale koostööprojekte Inglismaa ja meie sugulusrahvaste maridega.

Tänavuse festivali tipphetkeks kujuneb Mozarti ooperi "Don Giovanni" lavastus Suurbritannia Garsington opera ja Birgitta Festivali koostöös. Lavastuses osalevad Euroopas ilma tegevad noored eesti lauljad Lauri Vasar, Aile Asszonyi, Ain Anger. Lisaks on Birgitta Festival võtnud endale julguse tuua publiku ette lavastusi teostest, mida pole Eestis enne nähtud ega esitatud.

74-aastane Eesti balleti grand lady Mai Murdmaa toob koostöös Marimaa balletiga lavale Carl Orffi kuulsa triloogia Eestis senilavastamata osa „Aphrodite triumf“, mida esitatakse koos publiku lemmiku "Carmina Buranaga". Marimaa ooperi- ja balletiteatrilt tuleb esitusele veel Pugni ballett „Esmeralda".

Vastukaaluks pakume legendaarset lavastust ooperile „Nina“, mis on kujunenud B. Pokrovksi nimelise Moskva Kammermuusikateatri märgiliseks teoseks. Sama teatri poolt näeb festivalil ka Puccini lühioopereid „Mantel“ ja „Gianni Schicchi“.

Festivali lõpetab publiku soovil tagasi kutsutud Iisraeli show-vokaalgrupp Voca People, kes näitab maailmas loodud muusikat läbi džässiliku- ja ka huumoriprisma.

Kogu kava www.birgitta.ee, kõikide etenduste piletid saadaval soodushinnaga vaid 15. maini!

Birgitta Festivalil on nüüd ka oma Facebooki leht.
Hoidke meie leheküljel silma peal, osalege loosimistes ja kutsuge sõpru meiega ühinema!
Loosime välja 2*2 piletit igale etendusele ja ühe VIP paketi kahele.