Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Berliinis toimuv festival Tanz im August pakub hooajalist tööd

09.02.2024 12:32

Pildil on festivali Tanz im August logo, punase ringi sees on valge taustaga punane tekst "TANZ im AUGUST".

Saksamaal Berliinis toimuv rahvusvaheline tantsufestival Tanz im August pakub 2024. aasta suveks ja varasügiseks hooajalist tööd kahel ametikohal, üks neist festivalikontoris ja teine produktsiooniosakonnas. Tööle saab kandideerida kuni 3. märtsini 2024.

Festivalikontoris pakutav töö vältab 3. juunist kuni 15. septembrini 2024 eeldab valmidust töötada ka õhtustel aegadel ja nädalavahetusel. Töö sisaldab festivali produktsioonimeeskonna abistamist korralduslikes ja administratiivsetes ülesannetes nii festivali eel kui ka ajal, sealhulgas festivali esinejate, osalejate ja etenduspaikadega suhtlemine, esinejate jt saabumis- ja lahkumisaegade koordineerimine, kaubatellimuste esitamine.

Produktsiooniosakonnas pakutav töö kestab 29. juulist kuni 6. septembrini 2024 ning eeldab samuti valmidust töötada ka õhtustel aegadel ja nädalavahetusel. Töökoha vastutusalasse kuulub festivali produktsioonimeeskonna abistamine erinevates ülesannetes, sealhulgas festivali esinejate, osalejate ja etenduspaikadega suhtlemine, logistika ja transpordi korraldamine, dokumentide koostamine.

Mõlemad ametikohad eeldavad saksa keele oskust.