Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Berliini kunstniku Daniel Wetzeli töötoad elektron.live-is

28.09.2020 09:30

eˉlektron kutsub osalema Berliini kunstniku Daniel Wetzeli töötubades 28. ja 30. septembril 2020.

Daniel Wetzel on saksa-šveitsi kunstnik ja ühenduse Rimini Protokoll liige. Viimase kahekümne aasta jooksul on ta loonud üle 130 teose erinevates valdkondades, katsetades nii lavakunsti kui installatsioonidega – läbivaks jooneks etenduskunsti arendamine mittetraditsioonilise lähenemise kaudu.

Septembris alustas elektron.live kuni aasta lõpuni kestvat eksperimentaalset programmi "fruitful misunderstandings. kunst+teadus". Programm ühendab hariduse-, kunsti- ja teadusküsimustega tegelejaid üle maailma, mida jagatakse huvilistega virtuaalsetes töötubades. 

28. ja 30. septembril toimuvates töötubades on 12 osalejat 12 erinevast linnast üle maailma – alates São Paulost Brasiilias kuni New Delhini Indias. Ühiselt luuakse 6 erinevat koostööprojekti. Katsetatakse uusi kontseptsioone etenduskunstide online-meediumiga, mis kulmineerub tulemuste ettenäitamisega kahes viimases sessioonis.

Programmi kuraator Bohdana Korohod ütleb: "Meil ei ole küll praegu võimalust jagada ühte geograafilist ruumi, kuid see ei sea piire koos tegutsemisele, vaid loob hoopis digitaalselt uue sünergia."

Kõik huvilised on oodatud osalema sessioonide vaatlejana läbi Zoomi, kus on võimalus ka ühineda vestlustega, mis toimuvad Daniel Wetzeli ja töötoas osalejate vahel.

Viimased kaks töötuba toimuvad: 
28.09.20, 18.00-20.00 (EST)
30.09.20, 19.00-20.30 (EST)

Zoomi kohtumine:
Kohtumise ID: 966 2892 8737
Kood: 250174

või läbi:

Töötuba on osa "fruitful misunderstandings. kunst+teadus" programmist: https://elektron.art/fruitful-misunderstandings/ 

Toetab Eesti Kultuuriministeerium.