Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Beausoleil’ linn pakub kunstnikele neljakuust residentuuri

19.03.2024 14:01

Pildil on Tivoli 89 ateljee sissepääs: heleroosakad kiviseinad ja kaks suurt klaasust.

Beausoleil' linn Prantsusmaal pakub kunstnikele residentuuri Tivoli 89 ateljees. Residentuuri saab tulla neljaks kuuks alates 1. oktoobrist 2024 või 17. veebruarist 2025, kandideerimine kestab 15. aprillini 2024. Residentuur eeldab prantsuse keele oskust.

Residentuuri on oodatud eelkõige visuaalkunstnikud, aga ka etenduskunstnikud ja kirjanikud, kes põimivad oma loomingut visuaalkunstiga. Residentuuris saavad kunstnikud tegeleda uute teoste arendamisega või loovuurimusega, seejuures peaks töö olema seotud Beausoleil' linna ja selle elanikega.

Lisaks palutakse residentidel korraldada avalik töötuba ning võimaldada teistel kunstnikel ja residentidel vaadelda nende tööprotsessi. Töötoa korraldamiseks on residentidel 500-eurone eelarve. Residentuuri lõpus peavad osalejad residentuuris valminud tööd avalikult esitlema.

Beausoleil pakub residentidele stuudioruume, kahetoalist korterit neljaks kuuks, 6000-eurost granti elamiskulude hüvitamiseks ja 2000-eurost granti produktsiooni- ja transpordikulude hüvitamiseks.

Rohkem infot leiab Beausoleil' linna kodulehelt.

Foto: Ville de Beausoleil