Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Banaanikala Projektiteater Valgevenes teatrifestivalil

02.07.2012 13:18

Banaanikala Projektiteater osaleb 5.–9. juulil oma stand-up lavastusega “Muinasjutt kuldsest kalakesest”, mis on loodud Puškini värssidele ja Chopini muusikale rahvusvahelisel teatrifoorumil Valgevenes, mida korraldatakse koostöös rahvusvahelise teatrifestivaliga “Moskovskie kanikulõ”. Festivalil osalevad teatrid Valgevenest, Venemaalt, Leedust ja Eestist.

Festival on tavapäraselt toimunud Moskvas (“Moskovskie Kanikulõ”), kuid sel aastal korraldatakse erandkorras teatrifoorumina Valgevenes. Foorumi eesmärgiks on ka korraldada tulevikus teatrite rahvusvahelisi külalisetendusi.

Festivali korraldajateater Moskvast Tri Lika on osaleMuinasjutt kuldsest kalakesestnud kolmel korral ka Tallinnas rahvusvahelisel laste- ja noortelavastuste teatrifestivalil “Banaanikala”.

“Muinasjutu kuldsest kalakesest” on lavale pannud ja esitavad lavastaja-näitleja Allan Kress ja pianist Indrek Tamm, kunstnik on Jana Wolke, liikumist aitas seada Ülle Toming ja lavastust konsulteerisid Maria Kudrjakova ning Urmas Allik.

Banaanikala Projektiteater annab etenduse 7. juulil algusega kell 15 Grodno lähistel Ross’is.

Allan Kress
MTÜ Banaanikala
telefon 505 3132
www.banaanikala.ee
[email protected]