Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Balti- ja Põhjamaade Tsirkuse Võrgustik võtab tööle koordinaatori

27.02.2024 15:19

Pildil on 23 BNCNi liikmesorganisatsioonide esindajat, kes seisavad ja kükitavad Sakala 3 Teatrimaja ees Tallinnas.

Balti- ja Põhjamaade Tsirkuse Võrgustik (BNCN) pakub tööd võrgustiku koordinaatorile. Tööle saab kandideerida kuni 8. märtsini 2024.

Balti- ja Põhjamaade Tsirkuse Võrgustik ühendab 21 tsirkuseorganisatsiooni Balti- ja Põhjamaadest ning tegutseb eesmärgiga tugevdada piirkonnasisest koostööd ja arendada nüüdistsirkuse maastikku Balti- ja Põhjamaades. Võrgustik ei ole iseseisev juriidiline üksus ning seetõttu võtab võrgustiku koordinaatori tööle üks võrgustiku liikmesorganisatsioonidest.

Töökohale oodatakse kandideerima inimesi, kes on avatud suhtlejad ning huvitatud rahvusvahelisest koostööst. Võrgustiku koordinaatori peamiste tööülesannete hulka kuulub BNCNi kohtumiste korraldamine, võrgustiku korraldatud projektides tegutsevate vabakutseliste loovisikute koordineerimine, abistamine uute koostööprojektide algatamisel, olemasolevate projektide juhtimine, sponsorite leidmine, BNCNi sotsiaalmeedia haldamine ja palju muud.

Võrgustiku koordinaatori tööd saab teha kaugtööna või võrgustiku liikmesorganisatsiooni kontoris Vilniuses Leedus. Töökoha brutopalk on 1700 eurot.

Tööle kandideerimiseks palutakse hiljemalt 8. märtsiks 2024 saata CV ja lühike motivatsioonikiri aadressil [email protected].

Rohkem infot leiab BNCNi Facebooki lehelt.

Foto: BNCN