Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Avatud on kandideerimine Narva kunstiresidentuuri

19.09.2023 12:39

Narva kunstiresidentuur (NART) kuulutab välja avatud konkursi 2024. aasta kunstiresidentide leidmiseks. Residentuuri põhiprogrammi oodatakse umbes tosinat kunstnikku eri valdkondadest, sealhulgas visuaalkunst, muusika, etenduskunst, arhitektuur, disain, film, kirjandus, kureerimine jm. Residentuuri saab kandideerida kuni 30. septembrini 2023.

NART on 2015. aastal loodud kultuuriplatvorm, kus korraldatakse residentuure, näituseid, loenguid ja hariduslikke töötubasid. NARTi residentuurides osalevad kunstnikud on oodatud tegema interaktiivseid, sotsiaalselt tundlikke ja/või kogukonnapõhiseid töid, mis oleksid aktuaalsed ka Narvas. Fookus on kunstipraktikatel, kus kaasamine on osa protsessist. 

NARTi põhiprogrammi residentuurid kestavad üks kuni kaks kuud ning võimaldavad kunstnikel osaleda nii ühe- kui ka kahekaupa. Oodatud on kunstnikud kogu maailmast, sealhulgas Eestist.

NART ei maksa põhiprogrammi residentidele toetust, mistõttu tuleb residentidel taotleda toetust muudest allikatest (nt Kultuurkapitalist). Küll aga saavad residendid NARTi ruumidesse välja pakkuda sündmusi või näitusi ega pea ruumi eest renti tasuma.

Rohkem infot ja kandideerimisvormi leiab NARTi kodulehelt.