Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Avatud kandideerimine etenduskunstnike töötubade programmi “Think Tank: Baltic Current”

17.03.2022 10:21

Sõltumatu Tantsu Lava ootab kuni 35-aastaseid, vähemalt 2-aastase kogemusega etenduskunstnikke kandideerima töötubade programmi "Think Tank: Baltic Current"! Kandideerimise tähtaeg on 1. aprill 2022.

Koostöös Goethe-Instituudi, Läti Ģertrūdes ielas teātrise ja Leedu Kaunase Linna Kammerteatriga kutsub Sõltumatu Tantsu Lava osalema etenduskunstnikele mõeldud mitmeosalises töötubade programmis augustist 2022 kuni veebruarini 2023 Riias, Kaunases ja Tallinnas. Kandideerima on oodatud erinevate valdkondade loojad, osalejate lõppvaliku teevad korraldajad.

Programmi "Think Tank: Baltic Current" eesmärk on luua noortele baltikumi etenduskunstnikele platvorm ühiseks kogemuste jagamiseks ning enesetäienduseks. Rahvusvaheliste mentoritega programm julgustab osalejaid esitama oma loometööle uusi väljakutseid. Programm koosneb töötubade seeriast oma loomepraktika arendamiseks, Balti etenduskunstide välja paremaks mõistmiseks ja osalejate rahvusvahelise suhtluse, võrgustiku ja koostöö soodustamiseks. Programmi töötoad toimuvad Ģertrūdes ielas teātrises (Riia), Kaunase Linna Kammerteatris ja festivalil Starting Point ning Sõltumatu Tantsu Laval Tallinnas.

"Think Tank: Baltic Current" koosneb neljast kohtumisest Riias, Kaunases ja Tallinnas ning kahest osalejaid aktiivselt kaasavast veebikohtumisest, mis julgustavad osalejaid oma loomingut ja sellega seotud tegevuste ulatust sõnastama, enesele väljakutseid esitama ja arendama oma kunstnikuidentiteeti toetavaid praktikaid. Osalejaid nõustavad etenduskunstide väljal kogenud rahvusvahelised mentorid. Kogu programmi jooksul arendatakse ühiseid loometegevuse ettepanekuid, mida esitletakse programmi lõpus toimuval pitching-esitlussessioonil. Lähem info programmi ja töötubade juhendajate kohta on täpsustumas.

Lisainfo programmi ja kandideerimise kohta leiab Sõltumatu Tantsu Lava kodulehelt