Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Augustikuised festivalid

10.08.2011 13:26

TSIRKUSEPUU 
5.-13. augustini Tallinnas Kadrioru pargis
Rahvusvaheline uue tsirkuse festival tutvustab Eesti publikule euroopa noorte tsirkuse hetkeseisu. Festivalil osalevad noorte tsirkusetrupid Saksamaalt, Inglismaalt, Soomest, Belgiast ja Hollandist. Otse loomulikult on kavas koha leidnud kodumaine uus noor tsirkus – oma värskeimat loomingut presenteerivad tsirkusestuudio „Folie“ ja OMAtsirkus.
Kava ja info: http://www.tsirkus.ee

MONOMAFFIA
11.-13. augustini Pärnus Endla teatris
Esmakordselt toimuval rahvusvahelisel monoteatri festivalil saab kolme päeva jooksul näha üheksat monolavastust Eestist, Soomest, Rootsist, Norrast ja Venemaalt.
Eestist osaleb festivalil neli lavastust, väliskülalisteks on Helsingi Linnateater, Venemaa Riiklik Puškini Teatrikeskus, Oslo Visjoner teater ning Stockholmi Boulevardteatern.
Festivali kunstiline juht ja idee algataja on Indrek Taalmaa. Lavastusi vaatab viieliikmeline žürii, kes annab ühele lavastusele välja grand prix’ koos 1000 euroga.
Kava ja info: http://reiser.ee/fringe/monomaffia.html

BIRGITTA FESTIVAL
13.-21. augustini Tallinnas Pirita kloostri veremetes
Birgitta Festival kutsub kogema, kui mõjuvõimsad ja ülevaid emotsioone pakkuvad on kõrgekvaliteedilised muusikalavastused iidsete kloostrimüüride vahel. Festivali programmi iseloomustab žanriline mitmekesisus ning teatraalsus.  Kõrgetasemelist muusikakultuuri tuuakse lisaks Eesti esinejatele sel aastal ka Venemaalt, Iisrealist ja Kanadast.
Kava ja info: www.birgitta.ee

AUGUSTI TANTSU FESTIVAL
15.-31. augustini Tallinnas
Kanuti Gildi SAALi korraldamisel toimuv rahvusvaheline kaasaegse tantsu festival. Tegemist on sundimatus õhkkonnas toimuva professionaalse tantsufestivaliga, mis on mõeldud kõige laiemale vaatajaskonnale. Kõik vabas õhus toimuvad etendused on vaatajaile tasuta. Et Augusti TantsuFestival kuulub tänavu Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi, siis on festival sel aastal suurem kui kunagi varem. Lisaks Eesti oma koreograafide võib festivalil näha ka esinejaid Belgiast, Poolast, Rootsist, Hispaaniast, Prantsusmaalt, USA-st, Jaapanist, Saksamaalt, Šotimaalt ning Soomest.
Kava ja info: www.tantsufestival.ee