Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Augusti TantsuFestivali sooduspiletid müügil

25.06.2008 11:48

Kanuti Gildi SAAL korraldab juba üheksandat korda rahvusvahelise nüüdistantsu festivali Augusti TantsuFestival. Festival on aastatega muutunud rahvusvaheliselt hinnatud sügise alguse tantsufestivaliks Põhjamaades ja kogu Euroopas, olles tuntuim kaasaegse tantsu festival Eestis. Käesoleval aastal saab festival teoks 21.-31. augustini ning toob Tallinna hulgaliselt homseid tipptegijaid.

Augusti TantsuFestival on sundimatus õhkkonnas toimuv professionaalne tantsufestival, mis loob meeleolu nii osalejatele kui vaatajatele. Selleaastased etendused toimuvad ainult Kanuti Gildi SAALis. Festival on mõeldud kõige laiemale vaatajaskonnale.

Augusti TantsuFestivali kavva kuuluvad Euroopa homsete tippkoreograafide tööd. See on vahelduseks 2007 ja 2009 festivalidele, mis pakuvad maailma tipptegijaid. Peale eesti oma koreograafide saab festivalil näha ka esinejaid Hollandist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Venemaalt, Itaaliast, Hispaaniast ning Norrast. Festivali tipphetkedeks võivad kujuneda avapäeval toimuva Euroopa tantsulavade tõusva tähe, hispaanlanna Sonia Gomezi etendus oma suhetest emaga ning Eesti ja Prantsusmaa noorte koreograafide Nele Suisalu ja Florent Hamoni lavastuse maailma esietendus festivali teises pooles. Tõelist füüsilist ja koreograafilist tulevärki pakuvad Saksamaal elav koreograaf Frederic Gies, agrentiinlane Diego Gil ning kauaaegne Saša Pepeljajevi esitantsija Tatajana Gordeeva oma lavastustega. Omapäraste ja provokatiivsete lavastustega astuvad publiku ette Peterburi trupp Iguan Dance Theatre ning tutvustust mittevajav multitalent Andres Noormets. Festivali lõpetab oma vanas headuses kauaegne „Eesti sõber” Francesco Scavetta oma trupiga Wee.

Kuni 11. augustini on soodushinnaga üksikpiletid ning festivali passid saadaval Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades ja Von Krahli Teatri kassas. Lisainfot etendustest ning piletitest leiab Kanuti Gildi SAALi kodulehelt www.saal.ee

Priit Raud / 5010419