Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Audiovisuaalse kunsti festival „ArtFreak: tunnustamata talent“

11.03.2010 16:18

ArtFactory koostöös Vene Teatriga korraldab 16. aprillil 2010 rahvusvahelise kaasaegse kunsti festivali, kuhu oodatakse osalema töid, mis on vahetud, spontaansed, improvisatsioonilised ning mis sünnivad otse vaatajate silme ees.
 
Festival on suunatud audiovisuaalsele kunstile, mis kasutab põhiliselt moodsat multimeedia tehnikat. Esindatud kunstiliigid on: videokunst (VJ-ing, video-art, lühifilmid), muusika (live band, DJ-ing), kaasaegne koreograafia ja draamakunst.
 
Ürituse peateemaks on „Kaasaegne inimene ja tema eksistents olevikus“. Kunstnikud peaksid vastama küsimustele: kuidas kaasaegses, kiiresti muutuvas maailmas jääda inimeseks? Kuidas selekteerida infot, mis meieni jõuab? Milline info on vajalik, milline mitte?
 
Kaasaegses, kiiresti muutuvas ja inforikkas maailmas on noortel tihti raske orienteeruda erinevate kunstide vahel. Festival koondabki enda alla võimalikult erinevaid kunstiliike ja esinejaid, mis aitavad avardada noorte maailmavaadet.
 
Festivalile on oodatud osalema bändid, muusikud, DJ-d, performance'i-kunstnikud, tantsijad, koreograafid, lavastajad, videokunstnikud jne.

Osalemissoovist anna teada festival@artfactory.ee või vaata www.artfactory.ee.
 
 
Marie Kanarik
ArtCafe
ArtFactory
+372 56610203