Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Asutati erateatrikool TeatriPolygon

09.06.2009 11:20

3. juunil 2009 registreeriti Eesti Hariduse Infosüsteemis haridusministri käskkirjaga erakooliseaduse alusel teatrikool TeatriPolygon huvihariduse läbiviimiseks.

Erateatrikool hakkab tegutsema esialgu vaid Tallinnas. Esmatähtsal kohal on õppekavas loomulikult näitlejameisterlikkus ning sellega seonduvad erialaspetsiifilised ained. Siiski ei ole kooli eesmärk kasvatada ainult tulevasi näitlejaid, vaid ennekõike täisväärtuslikke isiksusi, kes teatriõppe abil omandavad kuue aasta jooksul loova mõtlemise alused, enesekindla väljendusoskuse, avara maailmavaate, oskuse mõista ja hinnata inimesi ja iseennast, suutlikkuse orienteeruda kultuuriruumis ja väärtustada emakeelt, meeskonnatöö kogemuse ja distsipliinitunnetuse. Oma valmisolekut koolis noori juhendama hakata on kinnitanud mitmed edukalt praktiseerivad ning pedagoogikogemust omavad loovisikud.

Õppetöö toimub semestrites ning kursuste põhimõttel. Täisõppetsükkel on kuue aasta pikkune. Esmane õppekeel on eesti keel, millele lisandub üks võõrkeelne grupp. Kooli oodatakse noori  alates vanusest 12 eluaastat. Kooli juures alustab tegevust ka õppelava ja stuudio varem teatriga tegelenud andekatele noortele. Kool korraldab ka teatriga seonduvaid koolitusi ja õpitubasid.

Vastuvõtukatsed kooli ja stuudiosse toimuvad septembris 2009, vastav info PolygonTeatri kodulehel alates augustist www.poly.ee.
Õppetöö on tasuline.

Lisateave:
Virko Annus 51 41 771
Tamur Tohver 51 58 118
[email protected]
www.poly.ee