Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Asutati eestkosteorganisatsioon Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit

25.11.2013 09:17

8 väiketeatrit asutasid eestkosteorganisatsiooni Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit, mille eesmärk on esindada ja kaitsta väiketeatreid ning luua neile paremad võimalused projektiteatri tegemiseks.

Asutajaliikmed on SA Vaba Lava, MTÜ R.A.A.A.M, MTÜ Banaanikala, SA Fine 5 Tantsuteater, MTÜ Teoteater, Loominguline Ühendus MTÜ Oma Lava, MTÜ Sõltumatu Tantsu Ühendus ja Arena MTÜ.
Liidu juhatuse liikmeteks valiti Renee Nõmmik (SA Fine 5), Allan Kress (MTÜ Banaanikala) ja Kristiina Reidolv (SA Vaba Lava).

Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liidu juhatuse liige Kristiina Reidolv: “Eesti teatrimaastikul on olemas küll Eesti Etendusasutuste Liit, kuhu kuuluvad kõik suuremad Eesti teatrid, kuid selle kõrvale vajame eraldi liitu väiketeatritele. Olukorras, kus aina jõulisemalt tekib juurde väike- ja projektiteatreid, vabatruppe ja sooloesinejaid, on tark koonduda ning omada ühist hääletoru. Et väikeste tegijate mured ei paista alati suurte teatrite varjust välja, kutsub Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit kõiki väiketeatreid katusorganisatsiooniga liituma.”

Lisainfo:
Allan Kress
Juhatuse liige
+372 505 3132
[email protected]

Renee Nõmmik
Juhatuse liige
+372 5137972
[email protected]

Kristiina Reidolv
Juhatuse liige
+372 55 25258
[email protected]