Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus otsib teatriringi juhendajat

07.08.2023 12:45

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, kus õpivad erivajadustega noored, otsib teatriringi juhendajat uueks õppeaastaks alates septembrist 2023.

Astangu Keskus pakub kutse-erialasid ja igapäevaoskuste õpet toetatud keskkonnas, kus on väiksed õpperühmad, tugispetsialistid ja individuaalne lähenemine. Enamik õppijaist on noored vanuses 16+. Keskuse eesmärk on valmistada noori võimalikult hästi ja mitmekülgselt ette iseseisvaks eluks, seejuures toetada neid oma huvide ja enesekindluse leidmisel. Teatril võib siin olla suur võime ja potentsiaal.

Keskus otsib teatriala professionaali, oluline on valmisolek töötada erivajadustega inimestega, kuid eelnev kogemus selles pole kohustuslik. Seejuures julgustatakse huvi tundma erinevate teatriliikide tegijaid.

Teatriring toimub kord nädalas pärast tundide lõppu, algusega umbes kell 16. Osalejaid on minimaalselt 6, tavaliselt 6 kuni 7 inimest, grupi suurus oleneb ka juhendaja valmisolekust. Juhendajaga sõlmitakse käsundusleping või soovi korral on võimalik tasumine arvega.

Huvi ja küsimuste korral palutakse ühendust võtta huvijuhi Marii Noorega ([email protected], tel 687 7294). Keskuse kohta leiab rohkem infot Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse kodulehelt ja Facebookist.