Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

ASSITEJ kutsub teatritegijaid osalema loomingulisel kogunemisel

27.12.2022 14:49

ASSITEJ (Association Internationale du Theatre pour l’Enfance et la Jeunesse / International Association of Theatre for Children and Young People) kutsub teatritegijaid osalema oma 2023. aasta loomingulisel kogunemisel, mis toimub 20. kuni 24. novembril Serbias Novi Sadis ja Belgradis. Kogunemisele kandideerimine on avatud kuni 14. veebruarini 2023.

ASSITEJ seekordne loominguline kogunemine kannab pealkirja "Turning Point" (ee "Pöördpunkt") ning pakub noore vaataja teatri tegijatele võimalust tulla kokku, vahetada kogemusi ja laiendada oma võrgustikku. Kogunemisele saab kandideerida lavastuste või muude projektidega, mis on seotud noore vaataja teatriga.

2023. aasta kogunemise fookuses on Kagu-Euroopa riigid, mistõttu saavad lavastustega kogunemisele kandideerida ainult Kagu- ja Kesk-Euroopa riigid.

Muude riikide teatritegijatelt on aga oodatud töötoad, seminarid, loengud, võrgustumisüritused, filmilinastused, näitused ja muud üritused, mis seostuvad noore vaataja teatriga. Sündmused võivad toimuda nii Serbias kohapeal kui ka veebi vahendusel. Sündmused peavad olema inglise keeles või inglise keelde tõlgitavad.

ASSITEJ loomingulise kogunemise avaliku kutsungiga saab tutvuda ASSITEJ kodulehel.