Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

ASSITEJ festival “Teater noorele vaatajale” 28.-29.10 Vabal Laval

21.10.2015 11:50

Teater noorele vaatajale 2015
Rahvusvahelise lastele ja noortele mängivate teatrite organisatsiooni ASSITEJ Eesti Keskus korraldab 28. – 29. oktoobril Vaba Lava teatrikeskuses teatrifestivali „Teater noorele vaatajale 2015“. Kolmandat korda toimuv kodumaine ülevaatefestival koondab kokku väiketeatrid ja ringreisitrupid, kes esinevad festivalil oma värskemate lavastustega lastele ja noortele. Kui eelnevatel aastatel said esinemisvõimaluse kõik soovi avaldavad teatrid ning tegu oli ülevaatefestivaliga, siis sel aastal teeb valiku truppide osas ASSITEJ EK juhatus. Eesmärgiks on näidata noortele mängivate teatrite parimat osa. 

Festivali laiem eesmärk on pakkuda noorpublikule mängivatele väiketeatritele ja truppidele platvormi professionaalseks dialoogiks tellijatega, ausaks tagasideks ja enesearenduseks. Teavitada ning harida sihtgrupi – haridusasutuste teatritellijate – silmaringi kaasaegse teatri suhtes, et nad teeksid lastele teadlikumaid ja paremaid valikuid. Tõsta festivali kaudu Eesti noore vaataja teatri taset ja publiku nõudlikkust pakutava suhtes.

Etendusi annavad Piip ja Tuut Teater, Miksteater, NUKU teater, VAT Teater jt. Kokku saab kahe päeva jooksul vaadata ligi 10 omanäolist ja erinevatele vanusegruppidele suunatud etendust. Lisaks etendustele toimuvad festivalil n-ö teatrite laat, seminarid, töötoad ja etenduste arutelud. Täpsem info programmitöötubade ja sinna registreerimise kohta festivali kodulehelt.

Festivali etenduse pilet maksab 5 eurot.
Grupitellimustele alates 10 inimesest kehtib sooduspilet 3 eurot. Grupi saatjad pääsevad etendusele tasuta.
Grupibroneeringuid saab teha telefonil 66 590 534

Piletid on müügil Piletilevis.

Infot festivali kohta küsi numbrilt 55 639 219 (Kirsten Simmo) või kirjuta [email protected]