Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Armastus, kirg ja vihkamine Toome varemetes

13.07.2007 11:40

Reedel, 13. juulil kell 20 esietendub Tartus Toomkiriku varemetes Emajõe Suveteatri lavastus "Jumalaema kiriku kellamees". 

Emajõe Suveteater on kümme aastat hiljem taas Toomel, seekord Victor Hugo maailmakuulsa looga armastusest, kirest ja vihkamisest. Iidsete varemete vahel rullub lahti keskaegne legend Urmas Lennuki, Andres Dvinjaninovi, Iir Hermeliini ja Ardo Ran Varrese käsitluses. Muusikalises vaatemängus osalevad Laura Peterson, Hannes Kaljujärv,Veikko Täär, Jüri Lumiste, Leino Rei, Alo Kurvits jpt. Kaastegevad Tartu Noortekoor ja Emajõe Suveteatri noortestuudio.

Emajõe Suveteater tähistab oma juubelit Toomel, kus täpselt 10 aastat tagasi 25. juulil sündis Emajõe Suveteatri "Robin Hood". Et meenuks eredad ja ehedad hetked, on ka juubelisuve valik kirglik, romantiline, vaatemänguline ja seejuures loodetavasti sisukas. Quasimodo (Veikko Täär), Esmeralda (Laura Peterson), Frollo (Leino Rei), pöörase poeedi Pierre'i (Hannes Kaljujärv) ja Phoebuse (Jüri Lumiste, Ott Aardam) ning paljude teiste värvikate, karakteersete tegelaste kohtumistes otsime vastust küsimustele: Kes on naine? Milline võib olla armastus? Kus on Jumal? … Seejuures saab ka nalja.

Vaata lisa: www.suveteater.ee