Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Antakse üle Philip Morris Eesti 2007. aasta tantsuauhinnad

24.04.2008 15:55

Neljapäeval, 24. aprillil antakse üle Philip Morris Eesti 2007 tantsuauhinnad.

Juba viiendat aastat jagab Philip Morris Eesti tantsuauhindu kodumaise sõltumatu tantsu tegijaile. Tantsuauhinnad on mõeldud tantsijatele, koreograafidele ning kollektiividele 2007. aasta loominguliste saavutuste eest. Traditsiooniliselt jagatakse auhindu kahes kategoorias: aasta tegija ja aasta läbilöök.

Philip Morris Eesti on tantsuauhinnad loonud, et julgustada, innustada, tunnustada ja muidugi toetada andekaid tantsijaid. Tantsuauhindade traditsioon on seotud rahvusvahelise tantsupäeva tähistamisega 29. aprillil.

Philip Morris Eesti 2007. aasta läbilöögi auhinna nominendid on: Silver Elvest lavastusega "Roosi"; Tarmo Tagamets ja Võru Teatriateljee lavastusega "Pilvealused kuukoerad" ning Vootele Vaher lavastustega"Circo parabellum" ja "Penis of yourself".

Philip Morris Eesti 2007. aasta tegija auhinna nominendid on: int.act.union/Taavet Jansen lavastusega "algorytm"; Oksana Titova/Estonia teater lavastusega "Hamlet"; Renate Valme lavastusega "Idula" ning Mairika Plakso ja Margus Toomla lavastusega "The Story of M.&M. Part II".

Philip Morris Eesti 2007. aasta tantsuauhinnad tehakse teatavaks tseremoonial 24. aprilli õhtul Kultuuritehases Polymer asuvas NG Art Conteineris.

Lisainfo:
Priit Raud
5010419 / [email protected]