Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Andrus Kivirähki näidend esietendus Taanis

31.10.2007 14:48

27. oktoobril 2007 esietendus Thy Teatris (Taani) Andrus Kivirähki "Rikka õlusel pole piire". Näidendi on lavastanud Hans Hartvich-Madsen, kujundajad Hendrik Westergaard, Kylli Palmsaar ja Lena Hansen.
Mängivad Rasmus Lyberth Gröönimaalt, Ingeborg Bak Taanist ja Kylli Palmsaar Eestist.

Mõistujutt rikkast Martinist meeldib väga nii lastele kui täiskasvanud vaatajale, kes on kiitnud näidendi mitmekihilisust ja olulisust tänapaeval. 

TEATER THY on Taani loodeosas Thistedi linnas asuv maakonnateater. Teatritegemistes keskendutakse huumorile, nukueksperimentidele, klassikute teoste ajakohastatud versioonidele ja kõigele, mis parajasti Taanis päevakorral. Teater on teada-tuntud nii suurte suviste vabaõhuetenduste kui ka laia repertuaari poolest, milles leidub alati midagi nii suurtele kui ka väikestele teatrikülastajatele. Lavastustes kasutatakse tihti, kuid mitte alati ka nukke.

Lisaks lavastamisele ja festivalide organiseerimisele korraldab teater kursusi ja õpitubasid ning annab lisaharidust arvukatel teatri ja nukunäitlemisega seotud aladel. Teater teeb kohaliku kogukonna kultuurielu tugevdamisel tihedat koostööd kohalike võimude ja kultuurikeskustega.

Kylli Palmsaar
kylli_palmsaar@hotmail.com

www.thyteater.dk