Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“And I Just Stood There…” Tartu Sadamateatris

03.09.2008 11:25

MTÜ ID Salong ja Interdistsiplinaarne Avangardkultuurifestival ECLECTICA 2008 esitlevad:

3. septembril kell 19.00 Tartu Sadamateatris Francesco Scavetta ja Dance Company Wee, seekord lavastusega "And I Just Stood There, Watching The Sky And The People Below..." ("Ja ma lihtsalt seisin seal, vaadates pilvi ja inimesi allpool...").

"And I Just Stood..." on irooniline uurimus tehisparadiisidest ja ekstreemsetest situatsioonidest. Lavastuse tuumaks on tehislikkuse väljendamine, millele on rajatud kaasaegne kogemus: keegi ei ela enam maailmas ega keeles, vaid sellest maailmast ja keelest loodud kujutluspildis.

"And I Just Stood..." on kogum veidratest õnnetustest, sürreaalsetest žestidest ja vestlustest, tantsust ja videolõikudest või animatsioonidest, mis kulgevad paradoksaalsel moel. Lavastus kutsub meid uurima, millised on asjade omavahelised seosed, kuidas me teeme vahet isikulise ja ebaisikulise vahel, loomulikkuse ja konstrueerituse vahel. "Õnnetusjuhtumi" metafoori kasutatakse kriisi kui võtmesituatsiooni isoleerimiseks. Ekstreemne situatsioon aitab meil forsseerida meie igapäevast ettekujutust reaalsusest.

Lavastus on arenenud läbi workshop’ide ja residentuuride tsükli Oslos Norras, Dubrownikus Horvaatas ja Caglis Itaalias, tutvustades tantsijaid ja tantsukunstnikke Kolumbiast, Hispaaniast, Norrast, Horvaatiast ja Itaaliast.

Piletid on saadaval Vanemuise teatri kassades ja Piletimaailma müügikohtades!