Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Alustab uus tantsufestival

09.05.2008 09:47

Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna festival KorFest toimub 9.-24. mai 2008 ning on loodud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna tudengite ja vilistlaste loomingu ning tegevuse laiemaks tutvustamiseks.

Viimaste aastate jooksul on Tallinna Ülikooli koreograafia osakond mitmeti avardanud enda koolituse võimalusi ning laiendanud loometegevust osakonna alla kuuluva tantsuteatri Tee Kuubis tegevuse kaudu. KorFesti ideeks on pakkuda avalikkusele võimalust tutvuda rohkemate tahkudega osakonnaga seotud töös.

Läbi aastate on kevadeti avalikule esitamisele toodud ridamisi Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna bakalaureuse ja/või magistriõppe tudengite lõpuetendusi. Aastate jooksul on etendusi näidatud Kanuti Gildi SAALis, Linnateatri Hobuveskis, Nukuteatris, Salme Kultuurikeskuses ja mujal.

Sel aastal on festivali kavas lisaks bakalaureuseõppe lõpuetendustele ka Soome koreograafi/kunstniku Maija Mustoneni kohaspetsiifiline tantsuetendus magistriõppe üliõpilastega, koreograafia osakonna II kursuse lühitööde valik ja tantsuteater Tee Kuubis etendusõhtu.

Enne ametlikku festivali avamist toimub ka nö offprogramm, mille ideeks on koreograafia osakonna vilistlaste või magistrantuuri üliõpilaste loomingu tutvustamine erinevate koolinoorte koosseisudega, juhtides tähelepanu noorte eelkoolituse olulisusele enne võimalikke sisseastumiseksameid ülikooli tantsuerialale.

Lisainfo: www.tlu.ee/korfest ja www.saal.ee