Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algav hooaeg võib jääda Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumajas viimaseks

09.09.2013 15:46

Piip ja TuutPiip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja alustab kolmandat teatrihooaega oma majas Toompeal. Sel hooajal soovitakse välja tuua kaks uuslavastust, käivitada lõunane Supiteater ja rõõmustada väikeseid ja suuri juba olemasoleva repertuaariga, mitmete kontsertide ja harivate sündmustega.

12. septembril esietendub Estonia kammersaalis „Piip ja Tuut 100-aastases Estonias“. Lavastus sünnib koos Siim Aimla ansambliga.

Aasta kulmineerub jõulukuiste etendustega Nokia kontserdisaalis „Eesti klounid 15 aastat - Piip ja Tuut piparköögis“, millega Piip ja Tuut tähistavad oma 15 sünnipäeva.   

Piip ja Tuut Teatri suurim soov on teha teatrit mitte ainult lastele, vaid ka lastest – täiskasvanuile, jäädes sealjuures kättesaadavaks kogu perele, hoides mõistlike piletihindu ja pakkudes taskukohast menüüd kohvikus Koogel Moogel. Teatri- ja mängumaja ülalpidamine ei ole siiani olnud lihtne, meil ei ole võimalik mõjutada rendi ega kommunaalkulude kerkivaid hindu. Siiski soovime uuele hooajale vastu minna lootusrikkalt ja sõprade-toetajate abiga.

Piip ja Tuut teatrimajaKel läheb korda Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja tegevus ja usuvad, et see on oluline väikese inimese maailmapildi kujundamisel ning soovivad sellele kaasa aidata, siis olete oodatud hooaja 2013/2014 toetajateks. Toetaja võib olla igaüks – selleks vormista pangas  5-15-eurone, 10-kuuline püsimaksekorraldus Piip ja Tuut mängumajad OÜ arveldusarvele: Swedbank 221049589471 või SEB 10220109040016. Loodame leida 150 toetajat, et algav hooaeg ei jääks teatrimajas viimaseks.

Piip ja Tuut - Eesti klounid 15 aastat
Piip ja Tuut Teater on aastatega kasvanud lõbusatest meelelahutajatest arvestatavaks väiketeatriks, kes loob etendusi noorele vaatajale ja täiskasvanutele. Teatrimaja Toompeal on pakkunud tuhandetele peredele hulganisti rõõmu. Käsikäes vilumuse ja kogemustega on kasvanud ka meie püüdlused kõrgel tasemel ja elamusi pakkuva teatrikunsti loomiseks. Piip ja Tuut Teatri etendused on kahel viimasel aastal järjest kutsutud DRAAMA festivalile Tartusse: eelmisel aastal etendusega „Piip ja Tuut köögis“ ja seekord põhiprogrammi täiskasvanute lavastusega „Bistro Beyond", mis sündis koostöös Krepsko teatriga: http://www.draama.ee/programm/ruumimaagia

Rahvusvaheliselt on saavutatud tuntust festivalidel Washington DCs, Sõulis ja Daegus ning Bangalores, Indias. Etendused augustikuisel mainekal Tampere Teatrifestivalil Soomes pakkusid lisaks õnnestunud esinemistele ka väärt vastukaja: http://lahenuutisia.vuodatus.net/lue/2013/08/teatterikesan-onnenruletissa

Uuel hooajal jätkuvad ringreisid mööda Eestit ja esinemised teatrifestivalidel üle ilma (oktoobris - Bursa teatrifestivalil Türgis ja festivalil „Teater noorele vaatajale“ Tallinnas-Tartus, novembris väisame Londoni ja Helsingit). Piip ja Tuut on ka TV-s ja ripuvad internetis: www.piipjatuut.ee

Toomas Tross
56468040 [email protected]

Marek Demjanov
5058876 [email protected]